מוצרים

מגף אריאט גברים 10002221

1,250.00

המגפיים של אריאט משקפות את ערכי הליבה של החברה – משנת 1993 החברה מחויבת לחדשנות, איכות, יושרה, עבודת צוות וכבוד. אנו בבשביל הרוכבים בע”מ מאמינים כי הערכים שלנו הם אלו שהבדילו אותנו ואיפשרו לנו לייבא את אחד המותגים המובילים של רכיבת סוסים בעולם כולו. איכות המוצר אינה ניתנת למשא ומתן, וכך גם התרבות השיתופית שלנו והחזרתם לקהילות שאנו משרתים. קולקציית המגפיים שלנו מאפשרת איכות וסגנון חיים של מנצחים. מגפי אריאט מובילים בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות בכדי לספק מוצרים העולים על ביצועים במגוון סביבות תובעניות. החברה משתפת פעולה עם קבוצות מחקר ביו-מכניות ברמה עולמית ומעבדות בדיקה כדי לשפר את ביצועי המגף, נוחות ועמידות – תוך התמקדות בפונקציונליות של מוצרים אמיתיים. החברה עובדת עם ספקים גלובליים בכדי לפתח חומרים חדשים קלים יותר, קרירים ועמידים יותר מכל מה שיש בשוק. כל המוצרים של חברת אריאט נבחנים עם אנשים כמוך וכמונו כדי להעלות באופן עקבי את הרף לפונקציונליות וסגנון.
המגפיים שלנו הם מוצר ברמה העולמית הדורשת תכנון, חומרים וביצוע ברמה העולמית. צוות ההנעלה שלנו אובססיבי על כל פרט ופרט במגפיים ובנעליים שלנו – החל מהגימור והעמידות של העור ועד התפרים.
המגפיים של אריאט עוברים בדיקות תקן רבות ומגוונות, באריאט משתמשים בחומרים הטובים והעמידים ביותר והכל במטרה לשמר ולשפר את המוצר לטוב ביותר – אנו מבטיחים ביצועים, התאמה ועמידות ברמה העולמית.

במלאי

הרשמה לניוזלטר